Консервована Тушкована Вівця - Натуральна Смачна Тушенка

CMBSRU

Новый товар

160 грн

Характеристики

Подойдет дляЖенщины, Мужчины
СодержимоеДичь
ПрофессияОхотник
Страна-производитель товараУкраина
Страна регистрации брендаУкраина
ЯзыкУкраинский

Описание

Тепер ви можете побалувати себе якісними консервами. Для приготування ми використовуємо тільки якісні органічні продукти і ніякої хімії, як вдома, при цьому витримуються всі стандарти приготування їжі в промисловому виробництві.

 У деякому роді баранину можна зарахувати до розряду дієтичного м'яса, тому що воно містить дуже мало жиру (в півтора рази менше ніж в свинині). Також  міститься величезна кількість мінералів, вітамінів і легкозасвоюваних білків.

Баранина багата залізом (тут його на 10-30% більше, ніж у свинині) і бідна холестерином. Погодьтеся, що це справді чарівне поєднання ...

Склад:

М’ясо вiвцi (~87%), жир (~10%), цибуля (~1.33%), сiль (~1.33%), мелений чорний перець, лавровий лист.
Поживна (харчова) цiннiсть на 100 г продукту, не меньше нiж: бiлки - 16,2 г, жири - 15,3 г, вуглеводи - 0,2 г. Енергетична цiннiсть на 100 г продукту, не меньше нiж 170 ккал (711 кДж). Термiн придатностi 2 роки, дата виготовлення вказана на кришцi. Умови зберi- гання: за температури вiд 0 °С до +20 °С та вiдносної вологостi < 75%. Вiдкриту банку зберiгати при температурi: 0 °С - 6 °С до 10 дiб, не бiльше нiж термiн придатностi. Вага - 3,23 Ньютона (±10%).

Доставка:

  • Кожен товар в магазині доступний і готовий до відправки.
  • Доставка Новою поштою, оплачується покупцем.
  • Відправка протягом 1-3 робочих днів після отримання замовлення.
  • Посилки будуть якісно упаковані.
  • Посилки з номерами відстеження.

Оптові ціни  - від 100 банок.